А ти береш участь в акції «Підтримаймо рідну мову»?

Візьми участь у безтерміновій акції! Мета акції – захистити українську мову. Це не акція проти інших мов, це акція в підтримку своєї рідної української мови! Яку форму підтримки рідної мови ти обереш – залежить від тебе, від твоїх можливостей, твоїх уподобань: хтось буде писати і розмовляти тільки українською, другий – збере підписи в захист української мови, третій – налагодить випуск значка «Говорю рідною» або щось інше. Але не будь байдужим. Не будь байдужим до того, як на твоїх очах паплюжать, зневажають, принижують, дискредитують твою рідну мову, мову твоїх батьків, мову багатомільйонного народу! Долучись до акції!

вівторок, 16 лютого 2010 р.

21 лютого - день рідної мови. Підтримаємо рідну мову: говоримо, читаємо, пишемо українською!

З 2000 року за рішенням ЮНЕСКО світова спільнота 21 лютого відзначає Міжнародний день рідної мови. Це свято з кривавими сльозами на очах. Саме в цей день 1952 року у Бангладеш (колишня частина Британської Індії) була жорстоко придушена демонстрація корінного населення, яке домагалося права мати свою мову. Демонстрантів розстріляли за те, що вони хотіли бути самими собою на своїй рідній землі і говорити своєю рідною мовою. 
Нехай цей день і подальші всі дні для нас, українців, стануть справді українськими: говорімо, читаймо, пишімо своєю рідною мовою!

Немає коментарів:

Дописати коментар

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...