А ти береш участь в акції «Підтримаймо рідну мову»?

Візьми участь у безтерміновій акції! Мета акції – захистити українську мову. Це не акція проти інших мов, це акція в підтримку своєї рідної української мови! Яку форму підтримки рідної мови ти обереш – залежить від тебе, від твоїх можливостей, твоїх уподобань: хтось буде писати і розмовляти тільки українською, другий – збере підписи в захист української мови, третій – налагодить випуск значка «Говорю рідною» або щось інше. Але не будь байдужим. Не будь байдужим до того, як на твоїх очах паплюжать, зневажають, принижують, дискредитують твою рідну мову, мову твоїх батьків, мову багатомільйонного народу! Долучись до акції!

субота, 26 березня 2011 р.

Опортунізм – зрада комуністів інтересам трудящих

Не бійтесь заглядати у словник:
Це чистий яр, а не сумне провалля.
                                     М.Рильський
 
Опортунізм – ворожа марксизму-ленінізму течія в робітничому русі політика та ідеологія пристосовництва, угодовства з буржуазією, якої додержуються праві лідери соціал-демократичних і соціалістичних партій. […] Опортунізм правий – відхід від марксизму до ревізіонізму; опортунізм лівий – відхід від марксизму до дрібнобуржуазного авантюризму і великодержавного шовінізму  [1, с.482-483].
Опортуніст – пристосованець, угодовець, зрадник інтересів робітничого класу і всіх трудящих [1, с.483].
Найактуальнішими проблемами для більшості українців, які має вирішувати держава, – соціальні. Про це свідчать численні соціологічні опитування. Низький рівень доходів, страх втратити роботу, неефективність соціального захисту та багато інших питань турбують більшість українських людей, інтереси яких покликані захищати так звані «ліві» партії, і в першу чергу – комуністична партія. До речі, КПУ – єдиний представник лівих у парламенті – давно відмовилася відстоювати соціальні інтереси трудящих, відійшла від марксизму, зрадила інтереси всіх трудящих України. Натомість перетворилася на сателіта влади, що обслуговує її потреби, обстоює буржуазний авантюризм і російський великодержавний шовінізм. Лідери КПУ більше  стурбовані тим, як би не опинитися поза «коритом», аніж захищати інтереси своїх пенсійного віку виборців. Курс, яким прямує КПУ, значною мірою суперечить цілям, задекларованим у її програмі, та обіцянкам, які комуністи роздають направо і наліво виборцям. Замість боротьби із соціальним злом, комуністи борються з «національним» – з правом українців бути українцями, чим скомпрометували себе і комуністичну ідею, стали на платформу націонал-фашизму.  
КПУ входить до коаліції з ПР – партією великого капіталу, яка, згідно з ідеологією комунізму, підпадає під визначення «класовий ворог»; підтримує значну частину ініціатив регіоналів, які суперечать комуністичній ідеології. Компартія підтримала новий Податковий кодекс, який ускладнює життя «трудящих», про захист інтересів яких вона обіцяла дбати. Неоднозначне ставлення демонструють комуністи і до приватної власності. Програма партії критикує «забезпечення панівного становища приватної власності», але це не заважає її лідеру, першому комуністу користуватися дачею та земельною ділянкою площею 1,37 га, оформленою на сина, яку оцінюють майже в $1,5 млн.
Таким чином, комуністична партія України – це опортуністична партія, лідери якої повністю зрадили інтереси трудящих.
Джерела.
1. Словник іншомовних слів. За ред. члена-кореспондента АН УРСР О.С. Мельничука. – К.: Головна редакція УРЕ, 1977, - 776 с.
2. Симуляція ідеології. 22 березня, 2011 Аліна Пастухова, Тиждень

Немає коментарів:

Дописати коментар

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...