А ти береш участь в акції «Підтримаймо рідну мову»?

Візьми участь у безтерміновій акції! Мета акції – захистити українську мову. Це не акція проти інших мов, це акція в підтримку своєї рідної української мови! Яку форму підтримки рідної мови ти обереш – залежить від тебе, від твоїх можливостей, твоїх уподобань: хтось буде писати і розмовляти тільки українською, другий – збере підписи в захист української мови, третій – налагодить випуск значка «Говорю рідною» або щось інше. Але не будь байдужим. Не будь байдужим до того, як на твоїх очах паплюжать, зневажають, принижують, дискредитують твою рідну мову, мову твоїх батьків, мову багатомільйонного народу! Долучись до акції!

четвер, 3 травня 2012 р.

Є сто тисяч відвідувачів!

Вранці, 3 травня 2012 року стотисячний відвідувач з Кривого Рогу Дніпропетровської області завітав на наш блог. Тут доречно відмітити, що перша публікація була створена 7 березня 2009 року. За час існування блогу створено 67 авторських публікацій. На сьогоднішній день блог має 45 постійних читачів. За три роки і два місяці було переглянуто більше 145 тисяч сторінок. Найбільше переглядів сторінок з України – понад 120 тисяч. На другому місці по кількості переглядів сторінок блогу знаходиться Росія – понад 9 тисяч, а почесне третє місце посідають США – 1368 переглядів сторінок блогу «Слово наше рідне – слово українське!» здійснили відвідувачі з території цієї країни.

За кількістю переглядів визначаємо найпопулярніші публікації. До першої п’ятірки ввійшли наступні публікації:
1. «Вислови про мову» переглянули 55494 відвідувача, з них четверо залишили свої коментарі;
2. «Моя найкраща в світі Рідна Мова» зацікавила 9695 відвідувачів, які залишили 6 коментарів;
3.  Співомовки Степана Руданського переглянуло 6838 чоловік;
4. Матеріал, присвячений Дню української писемності та мови переглянули 2842 відвідувачі;
5.     «Поезія О.Олеся» зацікавила 2645 відвідувачів.
Шосте-десяте місця у рейтингу відвідувань займають:
-         «Леся Українка: «Якби я була зіркою в небі…» – 1302 перегляди;
-         «Асиміляція» – 1246 переглядів;
-         «Конкурс знавців української мови ім. Петра Яцика» – 1086 переглядів;
-         «Віктор Женченко. Поезія» – 1034 перегляди;
-         «До Міжнародного дня рідної мови» – 852 перегляди.
Крім головної, у блозі є ще декілька сторінок.
Найбільш популярною серед відвідувачів є сторінка «Рідна мова (вірші)», створена 15.02.2011 р. Понад 11 тисяч користувачів переглянули цю сторінку з дня її створення.
На другому місці знаходиться сторінка «Вислови про мову» (9.02.2011 р.). За час існування сторінки її переглянуло більше 5,3 тисячі відвідувачів. Цю сторінку, виконану в стилі мультимедійної презентації, можна використовувати в режимі on-line як на уроках української мови, так і на уроках з інших предметів і позакласних заходах.
Третє місце посідає сторінка «Поети і поезія» (5.12.2010 р.). Цю сторінку переглянуло більше тисячі відвідувачів.
Вітаю всіх відвідувачів блогу і запрошую до активної співпраці: коментування опублікованих матеріалів, оцінки матеріалів, висловлення пропозицій щодо покращення змісту публікацій зокрема і блогу в цілому.
© Східний Погляд

2 коментарі:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...