А ти береш участь в акції «Підтримаймо рідну мову»?

Візьми участь у безтерміновій акції! Мета акції – захистити українську мову. Це не акція проти інших мов, це акція в підтримку своєї рідної української мови! Яку форму підтримки рідної мови ти обереш – залежить від тебе, від твоїх можливостей, твоїх уподобань: хтось буде писати і розмовляти тільки українською, другий – збере підписи в захист української мови, третій – налагодить випуск значка «Говорю рідною» або щось інше. Але не будь байдужим. Не будь байдужим до того, як на твоїх очах паплюжать, зневажають, принижують, дискредитують твою рідну мову, мову твоїх батьків, мову багатомільйонного народу! Долучись до акції!

середа, 3 жовтня 2012 р.

Слово про Вчителя


Цей блог присвячений Рідному Слову. Аналіз відвідувань блогу за минулі роки і 2012 рік дає підставу зробити висновок, що найбільше відвідуєш блог про Рідне Слово ти, мій Учителю. Напередодні твого професійного свята прийми, Учителю, найкраще, найтепліше, найщиріше Слово-вітання!
Пригадую роки мого дитинства. Зросійщене місто і тільки один острівок був у ньому, де звучало Рідне Слово – україномовна школа з-поміж декількох російськомовних. З якою вдячністю і повагою учні та батьки відносились до тебе, Учителю, коли з твоїх уст завжди, не тільки на уроці, лунало Рідне Слово! І навіть тоді, коли ти був Учителем російської мови, у позаурочний час, на класних годинах, у розмові з батьками ти спілкувався Рідною Мовою твоїх учнів. Ти з повагою ставився до нас і до наших батьків, поважав наше право мати свою Рідну Мову, поважав наше Рідне Слово.
Ти завжди був вимогливим і принциповим, але й водночас добрим, ласкавим, турботливим, люблячим… Я пишаюся тобою, Учителю! Саме під твоїм впливом я навчився любити і поважати Рідне Слово. Саме ти, Учителю, навчив любити свою Батьківщину-Україну, розкрив безмежний, дивовижний світ Рідного Слова, Рідної Мови! Ти доклав багато зусиль, аби твої вихованці стали хорошими людьми і гідними громадянами своєї країни.
Сьогодні ти, Учителю, надзвичайно багатогранний і обдарований об’єднуєш талант людини, педагога і батька. Твоя мудрість, сміливість і мужність дозволяє тобі з гідністю витримувати випробування долі і не втрачати любов до життя. Від тебе, Учителю, залежить, як довго буде жити Рідне Слово.
Зі святом тебе, шановний Учителю! Хай вистачить у тебе хоробрості і мужності, сили і мудрості у справі збереження і захисту Рідного Слова!
©Східний Погляд

Немає коментарів:

Дописати коментар

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...